O firmie

Zakup wymarzonych mebli nie jest rzeczą łatwą, często sklepy meblowe nie oferują gotowych mebli takich jak oczekujesz. Jeżeli poszukujesz fachowego i profesjonalnego wykonawcy Twoich mebli to świetnie trafiłeś! Wysłuchamy Twojej koncepcji i pomysłu i sprawimy by to o czym Marzyłeś/aś stało się rzeczywistością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Meble KruszwicaZastosujemy dowolne materiały: płyta laminowana, płyta oklejana okleiną naturalną, drewno lite, drewno egzotyczne, rattan, lustro, bambus, folia PCV, farba, metal, systemy suwane, Corian.

Dojeżdżamy do klienta. Projekt, transport, montaż w dowolnym miejscu – gratis!

Historia firmy

Jan OlubińskiZakład Stolarski jest firmą działającą od 1957 roku. Świadczymy usługi w zakresie projektu, produkcji i montażu wszelkiego rodzaju mebli na wymiar. Siedziba naszej firmy znajduję się w Kruszwicy mieszczącej się niedaleko Inowrocławia, więc główną skalą naszej działalności jest obszar województwa kujawsko-pomorskiego. Jednak wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów nasze usługi świadczymy w różnych miejscach kraju w zależności od potrzeb. Każdy z naszych wyrobów cechuje się indywidualnością. Materiały, z których są wykonane oraz okucia w nich zastosowane wybierane są przez klientów z szerokiej gamy najnowszych rozwiązań technologicznych i designerskich.

Na fotografii założyciel naszej firmy – Jan Olubiński